więcej

Wykaz komitetów wyborczych zgłoszonych do rejestracji Komisarzom Wyborczym w Nowym Sączu I i II (stan na dzień 12 lutego 2024 r .)

stan na dzień 12 lutego 2024 r .

L.p. Organ rejestrujący Znak sprawy Nazwa Skrót nazwy Pełnomocnik wyborczy Pełnomocnik finansowy Siedziba Zasięg Status Adres strony WWW
1 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.1.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SPYTKOWIC KWW RAZEM DLA SPYTKOWIC Alina Małgorzata Leksander   Spytkowice gm. Spytkowice Zarejestrowany  
2 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.3.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA WÓJCIAKA KWW ROBERTA WÓJCIAKA Małgorzata Jolanta Wójciak   Rabka-Zdrój gm. Rabka-Zdrój Zarejestrowany  
3 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.2.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MÓJ NOWY GRYBÓW” KWW „MÓJ NOWY GRYBÓW” Jacek Marian Rejowski   Grybów m. Grybów Zarejestrowany  
4 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.5.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW KWW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW Wiktor Stanisław Obrzut Justyna Iwona Cetnarowska Siołkowa małopolskie Zarejestrowany  
5 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.4.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA KWW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA Łucja Kucharska   Homrzyska gm. Nawojowa Zarejestrowany  
6 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.6.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DURLAKA KWW GRZEGORZA DURLAKA Piotr Andrzej Truchan   Siedliska gm. Bobowa Zarejestrowany  
7 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.7.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM KWW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM Paweł Strączek   Maków Podhalański gm. Maków Podhalański Zarejestrowany  
8 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.8.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT KWW WSPÓLNY POWIAT Agata Zięba Mirosław Piotr Zięba Zasadne małopolskie Zarejestrowany  
9 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.9.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH OBYWATELSKI NASZE MIASTO KWW NASZE MIASTO Piotr Maciej Burdyn Katarzyna Pawluszkiewicz Nowy Targ małopolskie Zarejestrowany  
10 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.10.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ LELITO KWW GRZEGORZ LELITO Elżbieta Teresa Leśniara   Składziste gm. Łabowa Zarejestrowany  
11 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.11.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BÓG RODZINA GMINA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BÓG RODZINA GMINA Zuzanna Emilia Hajduga   Rożnów gm. Gródek nad Dunajcem Zarejestrowany  
12 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.12.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ADAMA WOLAKA RAZEM DLA ROZWOJU GMINY” KWW „ADAMA WOLAKA RAZEM DLA ROZWOJU GMINY” Józef Piotr Cebula   Świdnik gm. Łososina Dolna Zarejestrowany  
13 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.13.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA W LIPINKACH KWW NASZA GMINA W LIPINKACH Leszek Litwa   Lipinki gm. Lipinki Zarejestrowany  
14 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.14.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA POWIATU NOWOTARSKIEGO KWW PRAWICA POWIATU NOWOTARSKIEGO Krzysztof Józef Faber Dominika Edyta Działowska Nowy Targ małopolskie Zarejestrowany  
15 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.16.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA KWW RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA Bogusław Waksmundzki Anna Bernadeta Garbacz Nowy Targ małopolskie Zarejestrowany  
16 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.15.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MUSZYNA NASZ DOM KWW MUSZYNA NASZ DOM Małgorzata Joanna Wójcik-Szczurek   Muszyna gm. Muszyna Zarejestrowany  
17 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.17.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALAŃSKA WSPÓLNOTA KWW PODHALAŃSKA WSPÓLNOTA Władysław Tylka Jan Grzegorz Pierwoła Zaskale małopolskie Zarejestrowany  
18 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.18.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA ORAWSKA KWW ZIEMIA ORAWSKA Tomasz Paweł Kidoń   Jabłonka gm. Jabłonka Zarejestrowany  
19 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.19.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „O LEPSZE JUTRO” KWW „O LEPSZE JUTRO” Marek Czeczótka   Limanowa m. Limanowa Zarejestrowany  
20 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.20.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KWW RAZEM DLA GMINY Robert Hajduk   Rożnów gm. Gródek nad Dunajcem Zarejestrowany  
21 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.21.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA I JEDNOŚĆ GMINY SZAFLARY KWW WSPÓLNOTA I JEDNOŚĆ GMINY SZAFLARY Krzysztof Robert Strzęp   Szaflary gm. Szaflary Zarejestrowany  
22 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.22.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY GŁOS KWW WSPÓLNY GŁOS Jan Mikołaj Węgrzyniak   Maniowy gm. Czorsztyn Zarejestrowany  
23 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.23.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY ZBIGNIEW CHLEBEK KWW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY ZBIGNIEW CHLEBEK Kamil Ciesielka   Ochotnica Dolna gm. Ochotnica Dolna Zarejestrowany  
24 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.24.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE SŁOPNICE KWW NASZE SŁOPNICE Henryk Szczepan Sołtys   Słopnice gm. Słopnice Zarejestrowany  
25 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.25.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SILNA SĄDECCZYZNA” KWW „SILNA SĄDECCZYZNA” Zbigniew Leśniak Małgorzata Wnęk Marcinkowice małopolskie Zarejestrowany  
26 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.26.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA” KWW MAŁA OJCZYZNA Edward Kazimierz Burczak   Uhryń gm. Łabowa Zarejestrowany  
27 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.27.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA BAZIAKA IMPULS DLA GMINY KWW JAROSŁAWA BAZIAKA IMPULS DLA GMINY Kamil Sebastian Berrahal   Sienna gm. Gródek nad Dunajcem Zarejestrowany  
28 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.28.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY KWW WSPÓLNIE DLA GMINY Paulina Gabryś   Krościenko nad Dunajcem gm. Krościenko nad Dunajcem Zarejestrowany  
29 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.29.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLISKO LUDZI KWW GMINA BLISKO LUDZI Renata Matusik   Tarnawa Dolna gm. Zembrzyce Zarejestrowany  
30 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.31.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ KWW MRSZG Beata Lucyna Nosal Anna Patrycja Huk Biecz małopolskie Zarejestrowany http://mrszg.pl
31 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.30.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WACŁAWA LIGĘZY KWW WACŁAWA LIGĘZY Lucjan Marek Broniek   Bobowa gm. Bobowa Zarejestrowany  
32 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.32.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY BEDNARZ „ RAZEM DLA SPOŁECZNOŚCI ” KWW - ANNA BEDNARZ Michał Mikołaj Bednarz   Wojkowa gm. Muszyna Zarejestrowany  
33 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.33.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA KWW SOLIDARNA GMINA Roman Józef Smaga   Tymbark gm. Tymbark Zarejestrowany  
34 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.38.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GOLBY „WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA” KWW JANA GOLBY „WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA” Ryszard Ignacy Handzlik   Muszyna gm. Muszyna Zarejestrowany  
35 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.35.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ KWW ZGODA I ROZWÓJ Mieczysław Kurek   Raba Wyżna gm. Raba Wyżna Zarejestrowany  
36 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.34.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KWW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ Krzysztof Rzeszótko   Spytkowice gm. Spytkowice Zarejestrowany  
37 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.36.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ WSPÓLNY DOM KWW NASZA GMINA NASZ WSPÓLNY DOM Anna Barbara Załubska-Dziedzic   Łososina Dolna gm. Łososina Dolna Zarejestrowany  
38 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.37.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPYTKOWICE - NASZA PRZYSZŁOŚĆ KWW SPYTKOWICE - NASZA PRZYSZŁOŚĆ Grzegorz Gwiazdoń   Spytkowice gm. Spytkowice Zarejestrowany  
39 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.40.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNE ZAKOPANE KWW PRZYJAZNE ZAKOPANE Bartłomiej Bryjak Beata Kazimiera Karp Zakopane małopolskie Zarejestrowany  
40 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.39.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ TO PRZYSZŁOŚĆ ORAWY KWW ROZWÓJ TO PRZYSZŁOŚĆ ORAWY Andrzej Piłat   Zubrzyca Górna gm. Jabłonka Zarejestrowany  
41 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.41.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY KWW WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY Krzysztof Zbigniew Bochnak   Białka gm. Maków Podhalański Zarejestrowany  
42 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.42.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNYMI SIŁAMI KWW WSPÓLNYMI SIŁAMI Andżelika Wojciechowska   Poręba Wielka gm. Niedźwiedź Zarejestrowany  
43 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.43.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEF POCHOPIEŃ GMINA WSPÓLNYM DOBREM KWW JÓZEF POCHOPIEŃ GMINA WSPÓLNYM DOBREM Urszula Mikołajczyk   Lachowice gm. Stryszawa Zarejestrowany  
44 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.44.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA I UCZCIWA ORAWA KWW PRZYJAZNA I UCZCIWA ORAWA Oliwia Barbara Holla   Zubrzyca Dolna gm. Jabłonka Zarejestrowany  
45 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.45.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA CZARNY DUNAJEC KWW PRZYJAZNA GMINA CZARNY DUNAJEC Bartłomiej Kazimierz Bukowski Jakub Stanisław Bukowski Czarny Dunajec małopolskie Zarejestrowany  
46 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.46.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CIEPLIŃSKIEGO KWW MARKA CIEPLIŃSKIEGO Mateusz Wójtowicz   Rabka Zdrój gm. Rabka-Zdrój Zarejestrowany  
47 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.47.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWRZYNIEC KALISZ KWW WAWRZYNIEC KALISZ Janusz Bronisław Jurkowski   Lipie gm. Gródek nad Dunajcem Zarejestrowany  
48 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.48.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ KWW TRADYCJA I ROZWÓJ Anita Nowak   Rożnów gm. Gródek nad Dunajcem Zarejestrowany  
49 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.49.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY POPIELI KWW DOROTY POPIELI Tomasz Gucwa   Bobowa gm. Bobowa Zarejestrowany  
50 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.50.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA KWW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA Józef Bałos Krystyna Anna Szuman Juszczyn małopolskie Zarejestrowany  
51 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.51.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA JAMROZA BLIŻEJ LUDZI KWW JAKUBA JAMROZA BLIŻEJ LUDZI Agnieszka Jamróz   Kacwin gm. Łapsze Niżne Zarejestrowany  
52 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.52.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY CIEŚLA KWW KRYSTYNY CIEŚLA Janina Dziekan   Powroźnik gm. Muszyna Zarejestrowany  
53 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.53.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY KWW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY Jakub Kazimierz Urbaniak   Ochotnica Górna gm. Ochotnica Dolna Zarejestrowany  
54 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.55.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNA WOJTYLAK KWW KRYSTYNA WOJTYLAK Ewa Gracja Wojtylak-Jurkiewicz   Krynica-Zdrój gm. Krynica-Zdrój Zarejestrowany  
55 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.54.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA INICJATYWA KWW WSPÓLNA INICJATYWA Tadeusz Spyrka   Maków Podhalański gm. Maków Podhalański Zarejestrowany  
56 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.56.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY GŁOS KWW WSPÓLNY GŁOS Bogdan Michał Majocha   Piwniczna-Zdrój gm. Piwniczna-Zdrój Zarejestrowany  
57 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.57.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY CZAS NA ZMIANY KWW MIESZKAŃCY CZAS NA ZMIANY Łukasz Wiesław Mrzygłód   Tropie gm. Gródek nad Dunajcem Zarejestrowany  
58 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.59.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO KWW LEPSZE JUTRO Jarosław Leon Mazur   Zawoja gm. Zawoja Zarejestrowany  
59 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.58.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RABCZAŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA” KWW RABCZAŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA Piotr Adam Drabik   Rabka-Zdrój gm. Rabka-Zdrój Zarejestrowany  
60 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.63.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA MOSZCZENICA STASZKÓWKA KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA MS Wiesław Franciszek Mruk   Moszczenica gm. Moszczenica Zarejestrowany  
61 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.64.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA GORLICKA KGR” KWW „KOALICJA GORLICKA KGR” Waldemar Stanisław Ziółkowski Sabina Krystyna Kurzawa Gorlice małopolskie Zarejestrowany  
62 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.61.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE POROZUMIENIE KWW NOWE POROZUMIENIE Andrzej Marian Jasiołek   Łużna gm. Łużna Zarejestrowany  
63 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.60.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ZAWOJA KWW RAZEM DLA GMINY ZAWOJA Maria Pająk   Zawoja gm. Zawoja Zarejestrowany  
64 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.62.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ZOBEK KWW KRZYSZTOFA ZOBEK Beata Magdalena Jałowiec   Bieśnik gm. Łużna Zarejestrowany  
65 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.65.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA GRUCA-SIŁA I DOŚWIADCZENIE KWW BARBARA GRUCA-SIŁA I DOŚWIADCZENIE Urszula Maria Harwat Konrad Stanisław Gruca Łętownia małopolskie Zarejestrowany  
66 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.67.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DZIAŁAJMY WSPÓLNIE” KWW DZIAŁAJMY WSPÓLNIE Andrzej Norbert Kulka   Sucha Beskidzka m. Sucha Beskidzka Zarejestrowany  
67 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.66.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA „JANUSZA” DYDY KWW JANA „JANUSZA” DYDY Piotr Jan Oleś   Krościenko nad Dunajcem gm. Krościenko nad Dunajcem Zarejestrowany  
68 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.68.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HALINY SZEWCZYK KWW HALINY SZEWCZYK Małgorzata Katarzyna Fiedor   Raba Wyżna gm. Raba Wyżna Zarejestrowany  
69 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.69.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA DLA POLAKÓW KWW POLSKA DLA POLAKÓW Agnieszka Zoń-Szewczyk   Limanowa m. Limanowa Zarejestrowany  
70 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.71.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA RAZEM KWW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA RAZEM Jakub Krzysztof Potoczek Bogumiła Aszklar-Lelito Biczyce Dolne małopolskie Zarejestrowany  
71 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.70.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA KWW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA Zenon Zbigniew Jaskulski Mirosław Kazimierz Lelito Biczyce Dolne małopolskie Zarejestrowany  
72 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.73.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ LASEK DLA DOBRA WSPÓLNEGO KWW RAFAŁ LASEK DLA DOBRA WSPÓLNEGO Sławomira Lasek   Krzeszów gm. Stryszawa Zarejestrowany  
73 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.74.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE SPRAWY KWW WSPÓLNE SPRAWY Marzena Danuta Gorczowska   Limanowa m. Limanowa Zarejestrowany  
74 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.72.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA STANKA RAZEM DLA GMINY KAMIONKA WIELKA KWW ANDRZEJA STANKA Anna Maria Stanek   Królowa Górna gm. Kamionka Wielka Zarejestrowany  
75 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.75.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY GRZEBYK-DULAK KWW IWONY GRZEBYK-DULAK Joanna Małgorzata Jakubowska-Jaskot   Krynica-Zdrój gm. Krynica-Zdrój Zarejestrowany  
76 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.76.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNA SPRAWA KWW NASZA GMINA - WSPÓLNA SPRAWA Paweł Mariusz Gwiżdz   Stańkowa gm. Łososina Dolna Zarejestrowany  
77 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.77.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA LISA KWW MARIUSZA LISA Łukasz Jarzębak   Zubrzyk gm. Piwniczna-Zdrój Zarejestrowany  
78 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.78.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA MORDARSKIEGO KWW LESZKA MORDARSKIEGO Anna Wacława Mordarska   Limanowa m. Limanowa Zarejestrowany  
79 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.79.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PODHALA KWW DLA PODHALA Arkadiusz Klecha Tomasz Marcin Król Zakopane małopolskie Zarejestrowany  
80 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.80.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NOWOCZESNEJ GMINY BOBOWA KWW RAZEM DLA NOWOCZESNEJ GMINY BOBOWA Grzegorz Andrzej Janota Barbara Maria Turek Jankowa małopolskie Zarejestrowany  
81 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.81.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU NOWOTARSKIEGO KWW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU NOWOTARSKIEGO Jakub Dyrcz Izabela Barbara Bobrowska Piekielnik małopolskie Zarejestrowany  
82 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.83.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY LIPNICA WIELKA KWW DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY LIPNICA WIELKA Łukasz Karol Bandyk   Lipnica Wielka gm. Lipnica Wielka Zarejestrowany  
83 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.84.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SĄDECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA KWW SĄDECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA Dawid Wojciech Dybiec Jakub Łukasz Kwit Nowy Sącz małopolskie Zarejestrowany  
84 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.82.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WOJTUSIAKA - ŁĄCZY NAS WSPÓLNE DOBRO GMINY LIPNICA WIELKA KWW STANISŁAWA WOJTUSIAKA Marcin Dunaj   Lipnica Mała gm. Lipnica Wielka Zarejestrowany  
85 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.85.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA KWW NASZA MAŁA OJCZYZNA Aneta Agnieszka Turek   Znamirowice gm. Łososina Dolna Zarejestrowany  
86 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.86.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA ŁĄCZY KWW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA ŁĄCZY Radosław Wojciech Potoczek Anna Maria Florek Biczyce Dolne małopolskie Zarejestrowany  
87 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.87.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLACY DLA WOLNOŚCI KWW POLACY DLA WOLNOŚCI Kamil Mucha Ryszard Marek Pyzik Szalowa małopolskie Zarejestrowany  
88 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.91.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA NOWOSĄDECKA LUDOMIRA HANDZLA KWW KOALICJA NOWOSĄDECKA  LUDOMIRA HANDZLA Jacek Stefan Żelasko Paweł Tomasz Kupczak Nowy Sącz małopolskie Zarejestrowany  
89 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.88.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA JURKOWSKIEGO KWW STANISŁAWA JURKOWSKIEGO Renata Maria Rusnarczyk   Ochotnica Dolna gm. Ochotnica Dolna Zarejestrowany  
90 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.89.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GRYBÓW KWW GMINA GRYBÓW Jacek Maciej Migacz Joanna Teresa Migacz Gródek małopolskie Zarejestrowany  
91 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.90.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA BULANDY KWW STANISŁAWA BULANDY Katarzyna Groń   Stronie gm. Łukowica Zarejestrowany  
92 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.92.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA NIEDŹWIEDŹ KWW WGN Janina Wsolak   Podobin gm. Niedźwiedź Zarejestrowany  
93 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.93.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY RUTKI KWW DOROTY RUTKI Urszula Truchan   Siedliska gm. Bobowa Zarejestrowany  
94 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.94.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY PAWŁOWSKIEJ - SKÓRA KWW MAŁGORZATY PAWŁOWSKIEJ - SKÓRA Zofia Danuta Pawłowska   Kamionka Wielka gm. Kamionka Wielka Zarejestrowany  
95 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.95.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY KOŚCIELISKO KWW WSPÓLNIE DLA GMINY KOŚCIELISKO Andrzej Adam Stopka-Gadeja   Kościelisko gm. Kościelisko Zarejestrowany  
96 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.96.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ TATRZAŃSKA KWW JEDNOŚĆ TATRZAŃSKA Andrzej Robert Buńda Maria Sowińska Poronin małopolskie Zarejestrowany  
97 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.97.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY GMINY KAMIENICA KWW STRAŻACY GMINY KAMIENICA Adam Opyd   Kamienica gm. Kamienica Zarejestrowany  
98 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.98.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ KWW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ Barbara Anna Krupa   Dzianisz gm. Kościelisko Zarejestrowany  
99 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.99.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY I MIESZKAŃCY GMINY JORDANÓW KWW STRAŻACY I MIESZKAŃCY GMINY JORDANÓW Andrzej Stanisław Bzowski   Naprawa gm. Jordanów Zarejestrowany  
100 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.101.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW  DARIUSZA CHORUŻYKA KWW DARIUSZA CHORUŻYKA Jan Broniszewski   Piwniczna-Zdrój gm. Piwniczna-Zdrój Zarejestrowany  
101 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.100.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOLESŁAWA ŻABY KWW BOLESŁAWA ŻABY Józef Mikołaj Żaba   Kasina Wielka gm. Mszana Dolna Zarejestrowany  
102 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.102.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ WACH DLA GMINY CZORSZTYN KWW TADEUSZ WACH DLA GMINY CZORSZTYN Urszula Anna Wach   Maniowy gm. Czorsztyn Zarejestrowany  
103 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.103.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY KWW CZAS NA ZMIANY Piotr Antoni Pajdzik   Mszana Górna gm. Mszana Dolna Zarejestrowany  
104 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.104.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DZIAŁAJMY LOKALNIE” KWW „DZIAŁAJMY LOKALNIE” Sławomir Jacek Łanocha   Mszana Dolna m. Mszana Dolna Zarejestrowany  
105 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.105.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ DOBRY WYBÓR - GMINA UŚCIE GORLICKIE KWW TWÓJ DOBRY WYBÓR GMINA UŚCIE GORLICKIE Anna Maria Durmała   Uście Gorlickie gm. Uście Gorlickie Zarejestrowany  
106 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.106.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY KOPER KWW ALEKSANDRY KOPER Jolanta Stanisława Ptak   Rabka-Zdrój gm. Rabka-Zdrój Zarejestrowany  
107 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.108.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY MŁYNARCZYK KWW JOANNY MŁYNARCZYK Celina Cieślak   Stróża gm. Dobra Zarejestrowany  
108 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.107.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KOWALSKIEGO KWW ROBERTA KOWALSKIEGO Lucyna Stanisława Kowalska   Limanowa m. Limanowa Zarejestrowany  
109 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.109.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA DZIWISZA KWW ANDRZEJA DZIWISZA Ewa Aleksandra Trybuła   Raba Wyżna gm. Raba Wyżna Zarejestrowany  
110 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.112.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI AKTYWNI KWW MŁODZI AKTYWNI Natalia Irena Babik   Gostwica gm. Podegrodzie Zarejestrowany  
111 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.110.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SUSKI RAZEM KWW POWIAT SUSKI RAZEM Piotr Józef Pudo Małgorzata Danuta Hudziak Jordanów małopolskie Zarejestrowany  
112 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.111.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA TARSY KWW MARIUSZA TARSY Jadwiga Jagoda Szewczyk   Łużna gm. Łużna Zarejestrowany  
113 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.113.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁ SURMIAK KWW MICHAŁ SURMIAK Natalia Borowy   Grzechynia gm. Maków Podhalański Zarejestrowany  
114 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.115.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI MAŁASTÓW JACEK HŁYWA KWW WSI MAŁASTÓW JACEK HŁYWA Jan Zbigniew Marcisz   Małastów gm. Sękowa Zarejestrowany  
115 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.114.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWY MADOŃ KWW CZESŁAWY MADOŃ Stanisław Zdzisław Madoń   Jordanów m. Jordanów Zarejestrowany  
116 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.116.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA JORDANOWA KWW POROZUMIENIE DLA JORDANOWA Ewa Wanda Kowalska   Jordanów m. Jordanów Zarejestrowany  
117 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.117.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW  DLA WSI OLSZANKA KWW DLA WSI OLSZANKA Joanna Katarzyna Pyrdoł   Olszanka gm. Podegrodzie Zarejestrowany  
118 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.118.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA ROMANKA „GWARANCJA ROZWOJU GMINY” KWW ANDRZEJA ROMANKA GWARANCJA ROZWOJU GMINY Stanisław Andrzej Mółka   Łososina Dolna gm. Łososina Dolna Zarejestrowany  
119 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.120.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM NOWY TARG KWW RAZEM NOWY TARG Bartłomiej Wojciech Garbacz Dorota Agnieszka Chowaniec Nowy Targ małopolskie Zarejestrowany  
120 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.119.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PORONIN TO MY KWW PORONIN TO MY Albert Józef Słowik-Sułkowski   Zakopane gm. Poronin Zarejestrowany  
121 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.121.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA NIEZGODY KWW GRZEGORZA NIEZGODY Władysław Franciszek Sarata   Szczawnica gm. Szczawnica Zarejestrowany  
122 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.122.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA BANACHA KWW STANISŁAWA BANACHA Tomasz Paszek   Podrzecze gm. Podegrodzie Zarejestrowany  
123 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.123.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI RAZEM KWW AKTYWNI RAZEM Beata Zofia Popławska-Kosmal   Kasina Wielka gm. Mszana Dolna Zarejestrowany  
124 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.124.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE KWW SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE Rafał Stanisław Woźniak Leszek Wojciech Dutka Męcina małopolskie Zarejestrowany  
125 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.125.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OBYWATELE LOKALNIE ZAANGAŻOWANI” KWW „OBYWATELE LOKALNIE ZAANGAŻOWANI” Mateusz Piotr Morawka   Bystra Podhalańska gm. Bystra-Sidzina Zarejestrowany  
126 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.126.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI” KWW „SAMORZĄDNI” Tomasz Bielarz   Sucha Beskidzka m. Sucha Beskidzka Zarejestrowany  
127 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.127.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA I ZDROWA RABKA KWW ZZRABKA Wojciech Bala   Rabka Zdrój gm. Rabka-Zdrój Zarejestrowany  
128 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.128.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REALNA PIWNICZNA KWW REALNA PIWNICZNA Marcin Andrzej Wójtowicz   Piwniczna-Zdrój gm. Piwniczna-Zdrój Zarejestrowany  
129 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.129.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA PRZYBYLSKIEGO KWW JANA PRZYBYLSKIEGO Klaudia Cecylia Piechota   Szymbark gm. Gorlice Zarejestrowany  
130 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.130.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KRAWCZYKA KWW TADEUSZA KRAWCZYKA Maciej Stanisław Gądek   Królowa Polska gm. Kamionka Wielka Zarejestrowany  
131 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6042.1.2024 KOMITET WYBORCZY WSPÓLNE GORLICE KW WSPÓLNE GORLICE Rafał Tomasz Kukla Jerzy Boguń Gorlice małopolskie Zarejestrowany  
132 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.131.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZCZAWNICA DLA MIESZKAŃCÓW KWW SZCZAWNICA DLA MIESZKAŃCÓW Jacek Grzegorz Czaja   Szczawnica gm. Szczawnica Zarejestrowany  
133 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.132.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OSP SIDZINA I LASY UPRAWNIONE KWW OSP SIDZINA I LASY UPRAWNIONE Jan Marian Szczurek   Sidzina gm. Bystra-Sidzina Zarejestrowany  
134 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.133.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOGU OBYWATELSKIEGO KWW DIALOGU OBYWATELSKIEGO Bernadeta Maria Laskoś   Klimkówka gm. Ropa Zarejestrowany  
135 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.134.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA DURANA KWW PIOTRA DURANA Teresa Wszołek   Sitnica gm. Biecz Zarejestrowany  
136 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.136.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZOFII KIERKOWSKIEJ KWW ZOFII KIERKOWSKIEJ Marcin Mrugała Monika Mrugała Wróblówka małopolskie Zarejestrowany  
137 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.135.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OSP BYSTRA PODHALAŃSKA KWW OSP BYSTRA PODHALAŃSKA Dariusz Marcin Kulka   Bystra Podhalańska gm. Bystra-Sidzina Zarejestrowany  
138 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.137.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KLUB RADNYCH GMINY ŁĄCKO KWW KLUB RADNYCH GMINY ŁĄCKO Kamil Tadeusz Wielosik   Kadcza gm. Łącko Zarejestrowany  
139 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.138.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA BOGDAN CZAPKA KWW PRZYJAZNA GMINA BOGDAN CZAPKA Henryka Małgorzata Knapik   Lipinki gm. Lipinki Zarejestrowany  
140 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.139.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA SZKARADZIŃSKIEGO KWW RAFAŁA SZKARADZIŃSKIEGO Adam Zdzisław Szkaradziński   Bańska Niżna gm. Szaflary Zarejestrowany  
141 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.140.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA ŻAKA KWW SZYMONA ŻAKA Piotr Stanisław Żak   Kamionka Wielka gm. Kamionka Wielka Zarejestrowany  
142 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.141.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA SZELI KWW GRZEGORZA SZELI Anna Maria Woyciechowska   Krynica-Zdrój gm. Krynica-Zdrój Zarejestrowany  
143 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.143.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBY KWW PIOTRA RYBY Katarzyna Ryba   Krynica-Zdrój gm. Krynica-Zdrój Zarejestrowany  
144 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.142.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ZEMBRZYCE KWW NASZA GMINA ZEMBRZYCE Marian Jan Prorok   Zembrzyce gm. Zembrzyce Zarejestrowany  
145 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.144.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY WSPÓLNIE DLA POWIATU KWW DZIAŁAJMY WSPÓLNIE DLA POWIATU Tomasz Krupiński Joanna Sobczak Szczyrzyc małopolskie Zarejestrowany  
146 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.145.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA INICJATYWA KWW NOWA INICJATYWA Natalia Maria Frolik   Białka gm. Maków Podhalański Zarejestrowany  
147 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.146.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRUCZKA I MYJAKA DLA LEPSZEJ KAMIONKI KWW KRUCZKA I MYJAKA DLA LEPSZEJ KAMIONKI Bartłomiej Kłębczyk   Kamionka Wielka gm. Kamionka Wielka Zarejestrowany  
148 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.148.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO I GMINA NASZA MAŁA OJCZYZNA KWW MIASTO I GMINA NASZA MAŁA OJCZYZNA Karolina Wawrzyniak   Maków Podhalański gm. Maków Podhalański Zarejestrowany  
149 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.147.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRÓLEWSKIE MIASTO GRYBÓW KWW KRÓLEWSKIE  MIASTO GRYBÓW Jan Gołyźniak   Grybów m. Grybów Zarejestrowany  
150 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.149.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ŁUKOWICA TO MY KWW GMINA ŁUKOWICA TO MY Dariusz Józef Izworski   Owieczka gm. Łukowica Zarejestrowany  
151 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.150.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA ORAWA KWW LEPSZA ORAWA Adrian Sandrzyk   Lipnica Mała gm. Jabłonka Zarejestrowany  
152 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.151.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KGR” KOMITET GMINY ROPA KWW KGR KOMITET GMINY ROPA Katarzyna Agnieszka Tokarczyk-Kusiak   Łosie gm. Ropa Zarejestrowany  
153 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.152.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BENEDYKTA WĘGRZYNA KWW BENEDYKTA WĘGRZYNA Maria Węgrzyn   Dobra gm. Dobra Zarejestrowany  
154 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.153.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TATRZAŃSKIE PRZYMIERZE KWW TATRZAŃSKIE PRZYMIERZE Marcin Andrzej Chowaniec   Poronin gm. Poronin Zarejestrowany  
155 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6042.2.2024 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWY TARG DLA MIESZKAŃCÓW KW NOWY TARG DLA MIESZKAŃCÓW Jan Paweł Sięka Elżbieta Julia Trojan-Tokarz Nowy Targ małopolskie Zarejestrowany  
156 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.154.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA SPYTKOWIAN” KWW „DLA SPYTKOWIAN” Patryk Główczak   Spytkowice gm. Spytkowice Zarejestrowany  
157 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.155.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ ANDRUSIKIEWICZ NOWY WÓJT NOWA RADA KWW TOMASZ ANDRUSIKIEWICZ NOWY WÓJT NOWA RADA Dominika Michalina Bartkowska   Ropki gm. Uście Gorlickie Zarejestrowany  
158 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.156.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GORLICE 2024 KWW GMINA GORLICE 2024 Małgorzata Cetnarowska   Szymbark gm. Gorlice Zarejestrowany  
159 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.157.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GORCZAŃSKA ZGODA KWW GORCZAŃSKA ZGODA Ewa Jolanta Dziedzic   Poręba Wielka gm. Niedźwiedź Zarejestrowany  
160 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.158.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA STAWARZA KWW PAWŁA STAWARZA Stanisław Zbigniew Krzyściak   Jodłownik gm. Jodłownik Zarejestrowany  
161 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.160.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO KWW MARCINA RATUŁOWSKIEGO Czesław Wajda Monika Maria Surowiak Ciche małopolskie Zarejestrowany  
162 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.159.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY GROMALA KWW MAŁGORZATY GROMALA Grzegorz Włodzimierz Krawczyk   Jadamwola gm. Podegrodzie Zarejestrowany  
163 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.161.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ DOM KWW GMINA NASZ DOM Damian Król Janina Maria Hutek Stara Wieś małopolskie Zarejestrowany  
164 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.162.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIMANOWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA KWW LIMANOWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA Marcin Wojciech Gołuszka   Limanowa m. Limanowa Zarejestrowany  
165 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.163.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SARNY KWW KRZYSZTOFA SARNY Natalia Klaudia Śpiewla-Pilch   Maków Podhalański gm. Maków Podhalański Zarejestrowany  
166 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.166.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA NAWOJOWA KWW NOWA NAWOJOWA Janina Bogdańska Klaudia Kamila Bogdańska Nawojowa małopolskie Zarejestrowany  
167 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.164.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNOŚĆ” KWW „SAMORZĄDNOŚĆ” Edwarda Maria Jurek   Budzów gm. Budzów Zarejestrowany  
168 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.165.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE JACKA LELKA KWW GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE JACKA LELKA Andrzej Stawiarski Bożena Agata Gizicka Stary Sącz małopolskie Zarejestrowany  
169 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.167.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY SŁABY „DLA LUDZI DLA GMINY” KWW MARTY SŁABY „DLA LUDZI DLA GMINY” Magdalena Natalia Woźniak   Maciejowa gm. Łabowa Zarejestrowany  
170 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.169.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY STĘPIEŃ KWW EWY STĘPIEŃ Marcin Dominik Kawa   Moszczenica gm. Moszczenica Zarejestrowany  
171 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.168.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNOŚĆ MIESZKAŃCÓW MAKOWA KWW SOLIDARNOŚĆ MIESZKAŃCÓW MAKOWA Teresa Urszula Stopka   Maków Podhalański gm. Maków Podhalański Zarejestrowany  
172 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.170.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA MUSZYNY KWW INICJATYWA DLA MUSZYNY Małgorzata Anna Maślanka   Muszyna gm. Muszyna Zarejestrowany  
173 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.171.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI - WSPÓLNIE DLA GMINY KWW NIEZALEŻNI - WSPÓLNIE DLA GMINY Karolina Stefania Faron   Kamienica gm. Kamienica Zarejestrowany  
174 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.172.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW” KWW WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW Kacper Wojciech Kulig   Tymbark gm. Tymbark Zarejestrowany  
175 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.173.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA SKOWRONA KWW LESZKA SKOWRONA Andrzej Paweł Kubisz   Korzenna gm. Korzenna Zarejestrowany  
176 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.174.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULI SADŁOŃ KWW URSZULA SADŁOŃ Józef Rembiasz   Jelna gm. Gródek nad Dunajcem Zarejestrowany  
177 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.175.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW  JOLANTY DOBEK - WSPÓLNA GMINA KWW JOLANTY DOBEK - WSPÓLNA GMINA Janusz Marcin Baniak   Uście Gorlickie gm. Uście Gorlickie Zarejestrowany  
178 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.176.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GRYBOWA KWW WSPÓLNIE DLA GRYBOWA Karolina Aleksandra Krok   Grybów m. Grybów Zarejestrowany  
179 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.177.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY HAJDUGA KWW MARTY HAJDUGA Dariusz Piotr Matląg   Powroźnik gm. Muszyna Zarejestrowany  
180 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.178.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA NOWAKA WIOSNA 2024 KWW RYSZARDA NOWAKA WIOSNA 2024 Edyta Renata Brongiel Bogusław Adam Kmak Nowy Sącz małopolskie Zarejestrowany  
181 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.179.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIDNIKA I OWIECZKI KWW ŚWIDNIKA I OWIECZKI Katarzyna Ewelina Bugajska   Owieczka gm. Łukowica Zarejestrowany  
182 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.180.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STARY SĄCZ-NASZA GMINA KWW STARY SĄCZ-NASZA GMINA Kamil Krzysztof Jakubowski Kamil Piotr Kałuziński Barcice małopolskie Zarejestrowany  
183 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.181.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - STANISŁAW ŁATKA KWW - STANISŁAW ŁATKA Patryk Jan Łatka   Podegrodzie gm. Podegrodzie Zarejestrowany  
184 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I DNS.6043.182.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAPUSTA - MIGACZ KWW KAPUSTA - MIGACZ Renata Zofia Krajewska   Podegrodzie gm. Podegrodzie Zarejestrowany  
185 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.183.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADRIANA CIEŚLIKA KWW ADRIANA CIEŚLIKA Grzegorz Stanisław Maro   Dobra gm. Dobra Zarejestrowany  
186 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II DNS.6043.184.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA SZEWCZYKA KWW BOGDANA SZEWCZYKA Michał Szulc   Szczawnica gm. Szczawnica Zarejestrowany  
187 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I