• Postanowienie Komisarza Wyborczego w Nowym Sączu II z dnia 12 września 2018 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego (gm. Stryszawa)
  Postanowienie Komisarza Wyborczego w Nowym Sączu I z dnia 4 września 2018 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego (gm. Krynica-Zdrój)
 • Postanowienie Komisarza Wyborczego w Nowym Sączu II z dnia 27 sierpnia 2018 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego (gm. Lipnica Wielka)
  Postanowienie Komisarza Wyborczego w Nowym Sączu II z dnia 23 lipca 2018r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego (m. Limanowa)
 • Postanowienie Komisarza Wyborczego w Nowym Sączu II z dnia 4 lipca 2018r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego (gm. Lipnica Wielka)
  Postanowienie Komisarza Wyborczego w Nowym Sączu I z dnia 18 czerwca 2018 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego (gm. Grybów)
 • Postanowienie Komisarza Wyborczego w Nowym Sączu II z dnia 14 maja 2018r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego (gm. Laskowa)
  Postanowienie Komisarza Wyborczego w Nowym Sączu II z dnia 25 kwietnia 2018 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu wójta (gm. Laskowa)
 • Postanowienie Komisarza Wyborczego w Nowym Sączu z dnia 18 stycznia 2018 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego (gm. Raba Wyżna)
  Postanowienie Komisarza Wyborczego w Nowym Sączu z dnia 20 listopada 2017 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego (gm. Grybów)