Państwowa Komisja Wyborcza - Postanowienia
 • Postanowienie Komisarza Wyborczego w Nowym Sączu II z dnia 23 lipca 2018 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego (m. Limanowa)
  Postanowienie Komisarza Wyborczego w Nowym Sączu II z dnia 4 lipca 2018 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego (gm. Lipnica Wielka)
 • Postanowienie Komisarza Wyborczego w Nowym Sączu I z dnia 18 czerwca 2018 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego (gm. Grybów)
  Postanowienie Komisarza Wyborczego w Nowym Sączu II z dnia 14 maja 2018 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego (gm. Laskowa)
 • Postanowienie Komisarza Wyborczego w Nowym Sączu II z dnia 25 kwietnia 2018 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu wójta (gm. Laskowa)
  Postanowienie Komisarza Wyborczego w Nowym Sączu z dnia 18 stycznia 2018 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego (gm. Raba Wyżna)
 • Postanowienie Komisarza Wyborczego w Nowym Sączu z dnia 20 listopada 2017 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego (gm. Grybów)
  Postanowienie Komisarza Wyborczego w Nowym Sączu z dnia 23 października 2017 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego (gm. Jabłonka)
 • Postanowienie Komisarza Wyborczego w Nowym Sączu z dnia 18 września 2017 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego (gm. Łososina Dolna)
  Postanowienie Komisarza Wyborczego w Nowym Sączu z dnia 18 września 2017 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego (gm. Lipnica Wielka)